Ile kosztuje przefarbowanie włosów na czarno?

Ile kosztuje przefarbowanie włosów na czarno?

Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje farbowanie włosów na czarno, nie jesteś sam. Koszt farbowania włosów może wynieść setki dolarów, ale pielęgnacja jest stosunkowo niedroga. Utrzymanie koloru może wynieść od 20 do 30 dolarów miesięcznie. Aby zachować kolor, należy używać szamponu bez spłukiwania, aby usunąć tłuszcz i olej z włosów. Ponadto, myj włosy w zimnej wodzie, aby uszczelnić łuski włosów i zapobiec ucieczce pigmentu. Nie wystawiaj również włosów na działanie promieni słonecznych, gdyż spowoduje to degradację pigmentów we włosach.

Mamy przyjemność przedstawić artykuł przygotowany w porozumieniu z beautyzone-kolobrzeg.pl

Koszt półtrwałej lub tymczasowej farby

Półtrwała lub tymczasowa czarna farba do włosów to świetny sposób na uzyskanie ciemnego koloru bez wydawania dużej ilości pieniędzy. Świetnie sprawdzają się również przy tworzeniu innych kolorów. Sztuką jest znalezienie takiego, który będzie pasował do Twoich włosów i odcienia skóry. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt do Twojego koloru włosów.

Półtrwała farba do włosów nie zawiera wywoływacza i utrzymuje się przez około pięć myć. Może przykryć siwiznę lub rozjaśnić naturalny kolor włosów, może być stosowana do pasemek lub korekty koloru. Z czasem blaknie, ale nadal pozostaje widoczna, jeśli używasz jej prawidłowo.

Trwałe farbowanie, które trwa dłużej, może kosztować od 100 do 200 dolarów. Można również wybrać, aby przejść sombre, który jest stopniowa zmiana koloru. Sombre może kosztować do 125 dolarów. Trwa to od dwóch do trzech godzin i może być konieczne uzupełnienie koloru co cztery tygodnie.

Półtrwała czarna farba do włosów to łatwa, niedroga opcja, aby pokryć siwe włosy bez konieczności trwałego farbowania. Możesz kupić tymczasowe zestawy, które są tylko o jeden lub dwa odcienie ciemniejsze od Twojego naturalnego odcienia i mogą być stosowane co kilka tygodni. Półtrwały barwnik jest łatwy do usunięcia i może być świetną opcją do podkreślania.

Tymczasowa czarna farba do włosów nie utrzymuje się zbyt długo. Kolor blaknie w ciągu trzech do 28 myć. Wybór półtrwałej lub tymczasowej farby do włosów zależy od Twoich osobistych preferencji i tego, jak często planujesz zmieniać kolor włosów. Niektóre tymczasowe farby do włosów mogą pozostawiać plamy na włosach przez wiele miesięcy i wymagać sesji korekty koloru.

Tymczasowe farby do włosów są również świetnym rozwiązaniem, jeśli wolisz eksperymentować z jasnym kolorem. Farby tymczasowe utrzymują się zazwyczaj przez około 10 myć, ale można je również stosować w celu złagodzenia żywych odcieni. Farby te dostępne są w siedmiu odcieniach, a każdy z nich ma kolor bazowy, z którym najlepiej współgra.

Jeśli chcesz uzyskać trwalszy kolor, możesz kupić zestaw do retuszu korzeni, który zawiera grzebień i aplikator. W zestawie znajduje się również specjalny grzebień do włosów na twarzy. Trwałe farby mogą przetrwać lata, ale mogą wymagać częstych poprawek.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *