Jak dbać o rude włosy i czy można je farbować?

Jak dbać o rude włosy i czy można je farbować?

Pielęgnacja rudych włosów jest prosta, ale musisz przestrzegać pewnych zasad, aby zachować ich wspaniały wygląd. Po pierwsze, powinnaś unikać nadmiernego mycia włosów. Może to spowodować, że kolor zbyt szybko wyblaknie i stanie się mosiężny. Nie powinnaś również myć włosów szamponem przez co najmniej trzy dni po farbowaniu na czerwono. Zamiast tego, możesz użyć suchego szamponu. Suchy szampon ożywi Twoje włosy, wchłaniając olejki i dodając im objętości.

Invigo Color Brilliance Color Protection Shampoo

Szampon Invigo Color Brilliance Color Protection firmy Wella pomaga utrzymać żywe kolory włosów nawet do 7 tygodni. Unikalna mieszanka cząsteczek miedzi i witaminy E utrzymuje żywość koloru, jednocześnie wspierając miękkość włosów. Formuła o zrównoważonym pH jest wystarczająco delikatna dla włosów farbowanych i nadaje się do włosów grubych. Szampon dostępny jest w butelkach o pojemności 200 ml.

Szampon został opracowany z myślą o ochronie koloru, dlatego chroni subtelne odcienie i pasemka. Szampon zawiera również odżywczą mieszankę olejków z róży i migdałów, które są bezpieczne do codziennego stosowania. Formuła chroniąca kolor zapewnia również, że kolor nie będzie szybko blaknąć. Szampon chroniący kolor działa w połączeniu z dopasowaną do niego odżywką, aby pomóc zachować żywy kolor włosów na dłużej.

Ta bezsiarczanowa formuła jest dostępna w zestawie, który zawiera dopasowaną odżywkę i maskę do włosów. Wspólnie chronią one kolor i zapobiegają puszeniu się włosów, naprawiając jednocześnie ekstremalne uszkodzenia spowodowane błędami w koloryzacji. Szampon jest również hipoalergiczny i nadaje się do farbowanych włosów cienkich i normalnych.

L’Oreal Paris Superior Preference Fade-Defying Shine Trwała farba do włosów

Złoty standard dla luksusowych trwałej koloryzacji włosów od 1973 roku, L’Oreal Superior Preference w domu zestawy do koloryzacji włosów produkować super świetlisty, super lśniący kolor włosów. Jest to również długotrwałe, w wyniku czego bogaty, odporny na blaknięcie kolor, który nie będzie wyglądać mosiądzu lub matowe.

Zestaw do trwałej koloryzacji włosów Superior Preference Fade-Defying Shiner zawiera krem optymalizujący kolor i żel koloryzujący do stosowania raz w tygodniu. Koloryzacja została opracowana na bazie barwników o wysokiej trwałości, aby zapewnić żywy i długotrwały kolor, który nie blaknie łatwo. Ten barwnik zapewnia bogate, świetliste spektrum kolorów z doskonałym pokryciem siwizny.

L’Oreal Paris Magic Root Cover Up

Jeśli masz szare lub białe odrosty, L’Oreal Paris Root Cover Up jest idealnym produktem, aby je zamaskować i uzyskać natychmiastowe rezultaty. Posiada szybkoschnącą, lekką formułę, która po wyschnięciu nie pozostawia lepkiej warstwy. Jest również wolny od amoniaku i nadtlenku oraz nie zawiera syntetycznych barwników.

Lekka formuła pokrywa siwe odrosty w 3 sekundy, a ponadto jest szybkoschnąca, więc po wyschnięciu produktu nie pozostaje lepki osad. A ponieważ nie zawiera nadtlenku ani amoniaku, pozostaje na włosach do czasu użycia szamponu. Co więcej, jest bezpieczny także dla rudych!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *