Zmniejszenie i podniesienie piersi

Zmniejszenie i podniesienie piersi

Istnieje wiele różnych procedur dostępnych, aby pomóc Ci zmniejszyć i podnieść swoje piersi. Niektóre opcje obejmują wypełniacze skórne, ćwiczenia i operacje. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o różnych opcjach. Omówimy również ryzyko i korzyści związane z każdą metodą. Na przykład, wypełniacze skórne mogą zmniejszyć rozmiar Twoich piersi nawet o 50%.

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest owocem naszego partnerstwa z beautyqueen.com.pl

Wypełniacze dermalne

Wypełniacze dermalne są zabiegami wstrzykiwanymi, które mogą podnieść i zmniejszyć wygląd Twoich piersi bez operacji. Zabiegi te są tymczasowe i nie wymagają czasu rekonwalescencji. Jednak kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny mieć wykonanego zabiegu. Ponadto, kobiety nie powinny poddawać się zabiegom wypełniacza skórnego, jeśli starają się o poczęcie.

Wypełniacze skórne zawierają kwas hialuronowy, naturalną substancję występującą w skórze. Ich działanie polega na stymulowaniu produkcji kolagenu przez organizm. Ponieważ są one wykonane z naturalnej substancji, są niealergiczne i nie powodują reakcji alergicznych. Niektóre wypełniacze skórne mają dodatek lidokainy, aby zminimalizować jakikolwiek ból lub dyskomfort.

Wstrzykiwane wypełniacze skórne mogą rozwiązać wiele codziennych problemów. Mogą one wypełnić usta, podnieść kości policzkowe oraz wypełnić linie i fałdy. Składają się one z różnych substancji, w tym z kwasu hialuronowego, naturalnego środka nawilżającego. Inne wypełniacze zawierają kwas polimlekowy, substancję syntetyczną, która ma wiele innych zastosowań związanych ze skórą.

Wypełniacze skórne są najczęściej stosowane w przypadku zmarszczek na twarzy, ale mogą być również wykorzystywane do podnoszenia piersi. Większość materiałów wstrzykiwanych ma minimalne skutki uboczne, a zastrzyki z Botoxu były stosowane w leczeniu silnego bólu szyi i migrenowych bólów głowy. Podniesienie piersi za pomocą botoksu to popularny zabieg kosmetyczny, który polega na wstrzyknięciu botoksu w mięsień piersiowy mniejszy, mięsień, który ściąga tkankę piersiową w dół.

Volbella to kolejny rodzaj wypełniacza dermalnego. Volbella jest wykonana z kwasu hialuronowego i wykorzystuje unikalną metodę wstrzykiwania zwaną VyCross. Została ona zatwierdzona przez FDA do stosowania w przypadku fałdów nosowo-wargowych. Rezultaty stosowania Volbella mogą utrzymywać się do 18 miesięcy.

Juvederm Volbella może być stosowany w celu dodania objętości policzkom i środkowej części twarzy. Może być również stosowany do leczenia głębokich zmarszczek. Juvederm Vollure zapewnia długotrwały efekt. Rezultaty mogą utrzymywać się do roku, w zależności od obszaru wstrzyknięcia, objętości użytego wypełniacza i tempa jego metabolizowania.

Dr Lynch oferuje konsultacje w sprawie zastrzyków Juvederm i proponuje niechirurgiczną alternatywę. Podczas konsultacji otrzymasz więcej informacji na temat Juvederm(r) oraz jego bezpieczeństwa i skuteczności. Zabieg ten ma na celu zapewnienie długotrwałych rezultatów, które są widoczne i naturalnie wyglądające.

Ćwiczenia

Najlepszym ćwiczeniem na zmniejszenie rozmiaru piersi jest trening, który trenuje mięśnie pleców i klatki piersiowej. Staraj się używać dużych ciężarów i wykonywać 3 zestawy po 10 do 12 powtórzeń. Upewnij się również, że utrzymujesz prawidłową postawę ciała. To zapewni, że twoje mięśnie są rekrutowane skutecznie. Jeśli możesz, spróbuj wykonywać te ćwiczenia co najmniej trzy razy w tygodniu, aby zobaczyć zauważalne rezultaty.

Pushups to kolejne świetne ćwiczenie, które może pomóc w zmniejszeniu rozmiaru piersi. Są one również świetne dla twojego brzuszka. Możesz wykonać zmodyfikowaną wersję, która jest łatwiejsza dla Twoich pleców i wymaga mniejszego oporu. Aby zacząć, umieść ręce nieco szerzej niż ramiona, a następnie zegnij się w kolanach. Powoli opuszczaj się, aż klatka piersiowa znajdzie się tuż nad podłogą, a następnie wypchnij się z powrotem do góry. Niech podniesienia mogą również pomóc zmniejszyć rozmiar dużych piersi i zapobiec ich zwiotczeniu. Są również świetnym ćwiczeniem na całe ciało, które może wykonywać każdy.

Innym skutecznym ćwiczeniem zmniejszającym rozmiar piersi jest wzruszenie ramion. To proste ćwiczenie wzmocni Twoją klatkę piersiową, ramiona i mięśnie szyi. Poprawia również postawę i zmniejsza obciążenie ramion. Jest również skuteczne, jeśli wykonywane jest z hantlem lub butelką z wodą. Może być również wykonywane z ciężarkami, co ujędrni Twoje ramiona i zmniejszy rozmiar piersi.

Podnoszenie nóg to kolejne proste ćwiczenie, które pomaga zmniejszyć rozmiar piersi, tonizując jednocześnie twój abs. Ten trening zmniejszy rozmiar twoich piersi bez powodowania bólu dla twojego ciała. Poza tym, będzie tonować mięśnie brzucha i zapobiegnie zwiotczeniu piersi. Aby wykonać to ćwiczenie, połóż się płasko na podłodze i podnieś obie nogi do góry, trzymając kolana prosto. Powinnaś robić wdech podczas podnoszenia i wydech podczas opuszczania nóg.

Wyciskanie hantli na klatkę piersiową to kolejne ćwiczenie, które pomaga zmniejszyć i podnieść rozmiar piersi. To ćwiczenie będzie pracować wiele mięśni klatki piersiowej, w tym pectorals i triceps. Powinieneś wykonywać to ćwiczenie przez trzy zestawy po osiem powtórzeń. To ćwiczenie wzmocni twoje pachy, romby i mięśnie piersiowe.

Jak w przypadku wszystkich treningów, kluczowe jest przestrzeganie właściwego planu. Regularne ćwiczenia poprawią twój ogólny stan zdrowia. Poprawi też siłę kości i mięśni. Chociaż może nie być możliwe całkowite wyeliminowanie zbyt dużego rozmiaru piersi, może znacznie zmniejszyć rozmiar biustu. Regularne ćwiczenia będą tonować i napinać mięśnie w klatce piersiowej i pomogą Ci osiągnąć idealne podniesienie i rozmiar.

Ćwiczenia na zmniejszenie i podniesienie piersi mogą również pomóc w redukcji tłuszczu i zwiększeniu rozmiaru biustu. Pływanie to świetny sposób na zmniejszenie rozmiaru biustu, ponieważ wykorzystuje mięśnie klatki piersiowej i spala nadmiar tłuszczu. Poprawia również twoją postawę.

Chirurgia

Przed zaplanowaniem operacji zmniejszenia i podniesienia piersi, ważne jest, aby omówić swoją historię zdrowia z chirurgiem. Pozwoli mu to ocenić możliwości chirurgiczne i najlepsze miejsce do umieszczenia sutków. Lekarz zapyta Cię również o wszelkie wcześniejsze operacje lub przyjmowane leki. Podczas konsultacji lekarz oceni również Twoje piersi, aby sprawdzić, czy są one dobrym kandydatem do podniesienia. Następnie może on zrobić zdjęcia Twoich piersi, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze rezultaty.

Będziesz musiała zażywać leki przeciwbólowe, aby pomóc sobie w odzyskaniu sił po operacji. Być może będziesz musiała używać biustonosza podtrzymującego lub spać w fotelu przez dwa tygodnie. Należy również unikać podnoszenia ciężkich przedmiotów do dwóch do czterech tygodni po zabiegu. W tym czasie mogą pojawić się widoczne blizny. Blizny te są jednak tymczasowe i z czasem zanikają.

Po zabiegu podniesienia piersi prawdopodobnie wystąpi obrzęk i przebarwienia. Jest to jednak częste i zniknie po kilku dniach. Dreny chirurgiczne zostaną usunięte w ciągu kilku dni. Możesz również oczekiwać, że będziesz odczuwać ból i dyskomfort po zabiegu, ale powinien on szybko zniknąć.

To, czy zdecydujesz się na operację podniesienia lub zmniejszenia piersi, zależy od Twoich celów i typu Twojego ciała. Jeśli nie jesteś zadowolona z wyniku, możesz porozmawiać z chirurgiem o swoich obawach. Możesz również skontaktować się z Care Quality Commission lub General Medical Council. Możesz również skonsultować się z Royal College of Surgeons, aby dowiedzieć się więcej na temat procedury.

Zanim poddasz się operacji zmniejszenia i podniesienia piersi, musisz się dokładnie przygotować. Przed operacją może być konieczne wykonanie mammografii, aby sprawdzić ewentualne zmiany w tkance piersi. Ponadto, chirurg zwykle użyje skalpela, aby wykonać nacięcia w okolicy piersi. Następnie chirurg podniesie tkanki piersi, co spowoduje, że będą one miały bardziej zwarty profil. Następnie chirurg założy szwy, aby zabezpieczyć tkankę piersi.

Inną metodą chirurgiczną zmniejszania i podnoszenia piersi jest pionowe podnoszenie piersi. Ta metoda chirurgiczna polega na wykonaniu nacięć od dołu otoczki do fałdów piersi. Technika ta zmniejszy rozmiar piersi, poprawiając jednocześnie ich jędrność. Dzięki niej piersi zyskają również bardziej młodzieńczy wygląd.

Czas rekonwalescencji po operacji podniesienia lub zmniejszenia piersi różni się w zależności od pacjentki. Czas rekonwalescencji zależy od zakresu operacji i naturalnego tempa gojenia. Niektóre pacjentki mogą chodzić już następnego dnia po operacji, podczas gdy inne mogą potrzebować pomocy przy ubieraniu się i poruszaniu. Ustąpienie obrzęku może potrwać kilka tygodni.

Operacja zmniejszenia piersi może pomóc Ci osiągnąć wymarzone piersi. Może również wyeliminować nadmiar wagi w okolicy piersi i zmniejszyć rozmiar piersi kobiety poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tłuszczu. Procedura ta jest wykonywana na wielu kobietach, aby rozwiązać ich problemy estetyczne i poprawić ich zdrowie. Wiele kobiet, które poddały się tej procedurze ma bardziej zrównoważone piersi.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *