Ćwiczenia na zmniejszenie męskich piersi

Przyczyny zmniejszenia piersi w czasie ciąży

Istnieje kilka ćwiczeń, które mogą skutecznie zmniejszyć męskie piersi. Pierwszym z nich jest mucha piersiowa w pozycji leżącej, którą wykonuje się z użyciem hantli. Aby wykonać to ćwiczenie, połóż się na ławce z ugiętymi kolanami i stopami na podłodze przed sobą. Leżąc, trzymaj dwie hantle z dłońmi skierowanymi do przodu i wyciągniętymi łokciami. Wyciśnij hantle na szerokość ramion, a następnie powoli opuść je do poziomu klatki piersiowej.

Wyciskanie na ławce

Jeśli jesteś mężczyzną, który chce zgubić nadmiar męskiej tkanki piersiowej, wyciskanie na ławce jest świetnym sposobem, aby to zrobić. To ćwiczenie pomaga tonować mięśnie pec i wzmocnić je. Jest to również świetny sposób na spalenie tłuszczu na klatce piersiowej. Możesz wykonywać to ćwiczenie z hantlem lub dzbankiem na wodę, a nawet ciężkim plecakiem. Możesz również spróbować wykonywać ćwiczenia cardio, takie jak chodzenie, jogging lub taniec.

Wyciskanie na ławce pracuje nad obszarem pec, a także nad górnymi partiami ramion. To proste ćwiczenie polega na siedzeniu tyłem na ławce, a następnie sięganiu rękami do góry. Możesz robić to na jedno ramię lub na oba jednocześnie. Dobrą odmianą tego ćwiczenia jest skrzyżowanie ramion w taki sposób, by ramię przekraczało linię środkową.

Ginekomastia to powszechne schorzenie charakteryzujące się nadmiarem tłuszczu w klatce piersiowej i brakiem napięcia mięśniowego. Pojawia się zazwyczaj w okresie dojrzewania mężczyzn i może dotyczyć nawet 70% chłopców. Dobrą wiadomością jest to, że większość przypadków ustępuje samoistnie w ciągu dwóch lat. Jednakże, jeśli masz bardziej poważny przypadek ginekomastii, operacja może być konieczne. Muchy

Mucha piersiowa to świetne ćwiczenie na zmniejszenie męskich piersi. Polega ono na leżeniu na ławce z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze przed Tobą. Aby wykonać chest fly, będziesz potrzebować hantli. Z dłońmi skierowanymi do przodu i rozszerzonymi łokciami, naciśnij hantle do szerokości ramion i powoli opuść je z powrotem w dół do poziomu klatki piersiowej.

Przysiady są powszechnie wykonywane na ławce pochylonej pod kątem 30 stopni. Będziesz potrzebować hantli i ławki z kątem nachylenia. Trzymaj ciężarki na wysokości ramion i powoli je opuszczaj, lekko zginając w łokciach. Powtarzaj przez pięć powtórzeń. Flyes mogą być również wykonywane za pomocą maszyny kablowej. Kiedy zaczynasz, zacznij od lżejszych ciężarów, a następnie zwiększaj ciężary w miarę poprawy. Flyes mogą być również łączone z innymi ćwiczeniami na klatkę piersiową, takimi jak deski i siedząca decline cable press. Upewnij się, że nie wykonuj ich, jeśli jesteś w bólu lub doświadczasz bólu ramion.

Jeśli Twoja klatka piersiowa jest nieproporcjonalnie duża, będziesz chciał ćwiczyć, aby zmniejszyć jej rozmiar. Możesz wykorzystać do tego celu taśmy oporowe. Trzymamy po jednym końcu taśmy w każdej ręce i zaczynamy z otwartymi ramionami. Następnie powoli przynieść swoje ręce razem przed klatką piersiową, a następnie powoli otworzyć je ponownie. Powtarzaj ten proces od trzech do czterech razy w tygodniu, aby wzmocnić mięśnie klatki piersiowej.

Podczas gdy podnoszenie ciężarów może zmniejszyć rozmiar twoich męskich cycków, nie pozbędziesz się ich na dobre. Powinieneś również włączyć ćwiczenia cardio, aby spalić tłuszcz i tonować mięśnie piersiowe. Trenerzy zalecają trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT) jako doskonały wybór. To ćwiczenie wykorzysta każdy mięsień w twoim ciele, w tym te w klatce piersiowej i abs. Można je wykonywać na bieżni lub w terenie.

HIIT

Zmniejszenie męskich piersi można osiągnąć poprzez wykonywanie ćwiczeń treningu siłowego, które celują w mięśnie klatki piersiowej. Ćwiczenia te będą tonować i rzeźbić obszar klatki piersiowej, jednocześnie spalając tłuszcz w okolicy. Oprócz poprawy ogólnej sylwetki, będą one również zwiększyć poziom testosteronu. Dodatkowo ćwiczenia te poprawią wygląd Twojej klatki piersiowej.

Mięśnie klatki piersiowej są jedną z największych grup mięśniowych w organizmie. Ćwiczenia te ukierunkowane są na największą grupę mięśniową w ciele i jej mięśnie wspomagające, w tym układ sercowo-naczyniowy. Ćwiczenia na zmniejszenie męskich piersi będą najbardziej skuteczne, jeśli wykonasz je w połączeniu z ćwiczeniami układu sercowo-naczyniowego. Na przykład, jeśli wykonujesz ćwiczenia HIIT, możesz uprawiać jogging lub biegać na bieżni. Możesz wykonywać szybkie interwały biegu przez 30 sekund, a następnie zwalniać na minutę i kontynuować.

HIIT jest doskonałym ćwiczeniem na zmniejszenie męskich piersi, ponieważ zwiększa metabolizm Twojego ciała. Technika ta wymaga dużego zaangażowania i pozwala spalić ogromne ilości tłuszczu w krótkim czasie. Co więcej, naprzemienne wykonywanie wolnych i szybkich treningów powoduje ciągłą utratę tłuszczu nawet po treningu. Ten rodzaj treningu pomaga również twoim mięśniom rosnąć podczas spalania tłuszczu. Należy jednak pamiętać, że ćwiczenia HIIT na redukcję męskich piersi nie spalają tłuszczu w klatce piersiowej tak skutecznie jak konwencjonalne ćwiczenia.

Ćwiczenia na redukcję męskich piersi powinny być sparowane z odpowiednim planem dietetycznym, aby pobudzić Twój metabolizm i spalić nadmiar tłuszczu. Możesz również wykonywać ćwiczenia o niskiej intensywności, które celują w tłuszcz piersiowy. Pływanie to kolejna świetna opcja dla ćwiczeń o niskiej intensywności. I wreszcie, nie zapomnij dodać ćwiczeń sercowo-naczyniowych do swoich treningów. Ćwiczenia te poprawią tempo metabolizmu Twojego ciała, co jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się męskich piersi.

Zestawy kroplowe

Rutyna redukcji męskich piersi polega na wykonywaniu ćwiczeń mających na celu zmniejszenie rozmiaru klatki piersiowej. Drop sets to ćwiczenia, które zmuszają mięśnie do cięższej pracy niż zwykle. Ten rodzaj ćwiczeń powinien być wykonywany tylko raz dziennie, ponieważ może on szokować mięśnie. Jeśli zostanie wykonane nieprawidłowo, możesz skończyć z niedorozwiniętymi pecami.

Zmniejszenie piersi u mężczyzn jest bezpieczną, skuteczną procedurą, która może usunąć nadmiar tłuszczu w klatce piersiowej i napięcie mięśni. Czas przestoju jest minimalny i pomaga mężczyznom powrócić do bardziej męskiego wyglądu klatki piersiowej. Pomaga również mężczyznom odzyskać pewność siebie. Ta operacja została udowodniona klinicznie, aby pomóc mężczyznom odzyskać młodzieńczy wygląd i odczucie ich klatki piersiowej.

Trening siłowy

Ginekomastia jest powszechnym stanem medycznym, który dotyka mężczyzn, powodując nadmiar męskiej tkanki piersiowej. W zależności od stopnia zaawansowania tego schorzenia, konieczna może być operacja zmniejszenia męskich piersi. Po zabiegu wymagany jest okres rekonwalescencji, podczas którego mężczyzna powinien powstrzymać się od forsownych ćwiczeń górnych partii ciała. Okres ten będzie się różnił w zależności od zakresu operacji.

Ćwiczenia siłowe koncentrują się na obszarze klatki piersiowej i mogą pomóc zminimalizować wygląd męskich piersi. Najlepiej jest zacząć od ćwiczeń o niskiej intensywności i przejść do bardziej intensywnych treningów. Ćwiczenia siłowe na klatkę piersiową mogą być ukierunkowane na tłuszcz piersiowy i poprawić napięcie mięśni piersiowych. Inne ćwiczenia, które są dobre dla tonizowania klatki piersiowej obejmują pływanie, wiosłowanie i inne treningi górnych partii ciała. Ćwiczenia te pomagają zwiększyć tętno i tonizują mięśnie klatki piersiowej.

Po operacji zmniejszenia piersi u mężczyzn ważne jest, aby w pełni dojść do siebie po operacji i stopniowo zwiększać ilość ćwiczeń. Okres rekonwalescencji może być wydłużony, a powrót do aktywnego trybu życia przed zakończeniem pełnego okresu rekonwalescencji może opóźnić proces powrotu do zdrowia i zwiększyć ryzyko powikłań. Najlepszym sposobem na utrzymanie wyników po operacji ginekomastii jest ćwiczenie i prowadzenie aktywnego trybu życia.

Mężczyźni, którzy przeszli operację zmniejszenia męskich piersi, zazwyczaj pytają swojego chirurga, kiedy mogą wznowić ćwiczenia. Chociaż ćwiczenia są powszechnie uważane za najskuteczniejszy sposób na zmniejszenie rozmiaru piersi po operacji, wielu mężczyzn uważa je za nieskuteczne. Podczas wczesnego powrotu do zdrowia organizm zużywa energię na naprawę tkanek, które były manipulowane podczas zabiegu. W międzyczasie pacjent powinien pozwolić swojemu ciału na odpoczynek w trakcie gojenia.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *